Dnia 27 kwietnia 2016 roku odbyła się XIII edycja Wojewódzkich Dni Młodego Elektryka.

Jest to coroczne wydarzenie organizowane przez Studenckie Koło SEP im. prof. M. Jabłońskiego przy Politechnice Łódzkiej, ze wsparciem Oddziału Łódzkiego SEP. Impreza ta odbyła się na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej. W części teoretycznej najlepiej poradził sobie Maksym Prusisz z Zespołu Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica w Zduńskiej Woli. Drużynowo najlepiej wypadł Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Bełchatowie, drugie miejsce zajął Zespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica w Zduńskiej Woli, a trzecie miejsce Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim. Szersza relacja z wydarzenia w czerwcowym numerze Biuletynu Techniczno - Informacyjnego Oddziału Łódzkiego SEP. Więcej zdjęć na fanpage koła.

Jakub Pęciak

Zwycięzcy