Studenckie Koło SEP im. prof. M. Jabłońskiego przy PŁ wspólnie z Oddziałem Łódzkim SEP organizuje kurs przygotowujący do egzaminu sprawdzającego kwalifikacje na stanowisku eksploatacji.

Z tymi uprawnieniami można pracować z urządzeniami, instalacjami i sieciami elektroenergetycznymi do 1 kV w zakresie obsługi, konserwacji, remontów i montażu.

Cena dla studentów WEEIA: 385 zł.

Cena dla studentów pozostałych wydziałów: 435 zł.

Cena obejmuje kurs i egzamin.

Istnieje możliwość rozszerzenia kursu o czynności kontrolno - pomiarowe i odbycia zajęć praktycznych w laboratorium – płatne dodatkowo 100 zł.

Kurs dla studentów WEEIA obejmuje dwa spotkania w następujących terminach:

• 7 grudnia (środa) godz. 16-19;
  • 14 grudnia (środa) godz. 16-19.

Kurs dla studentów pozostałych wydziałów obejmuje trzy spotkania w następujących terminach:

• 9 grudnia (piątek) godz. 16-19;
  • 20 grudnia (wtorek) godz. 16-19;
  • 21 grudnia (środa) godz. 16-19.

Kurs odbędzie się w siedzibie Oddziału Łódzkiego SEP – pl. Komuny Paryskiej 5a (Dom Technika), obok pasażu Schillera.

Warunkiem zapisu na kurs jest aktualny status studenta Politechniki Łódzkiej i uiszczenie opłaty na konto Oddziału Łódzkiego SEP.

Zapisy i pytania prosimy kierować na l.gnych<at>seplodz.pl.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.