Breadcrumbs

W dniach 21–22 kwietnia 2018 r. odbyło się szkolenie z obsługi programu Autocad prowadzone przez firmę BeCreativeCAD

, zorganizowane przez Studenckie Koło SEP im. prof. Michała Jabłońskiego przy Politechnice Łódzkiej. Program szkolenia obejmował:

  • podstawy rysowania w programie;
  • poznanie zaawansowanych funkcji programu;
  • zapoznanie z dodatkiem „Electrical” – ćwiczenia praktyczne.

Szkolenie prowadził Michał Gierasimiuk, który przedstawiał nam szereg funkcji oraz przydatne informacje o programie. Następnie wykonywaliśmy zadania, które pozwalały nam wykorzystać w praktyce zdobytą wiedzę. Szkolenie trwało około szesnastu godzin, podczas których uczestnicy zadawali dużo pytań. Prowadzący prezentował bardzo fachową wiedzę i cierpliwie odpowiedział na wszystkie powstałe wątpliwości. Mamy również możliwość przesłania do p. Michała dodatkowych pytań z wątpliwościami, które mogłyby powstać już po zakończeniu szkolenia.

Każdy z uczestników pracował na udostępnionym przez firmę laptopie z odpowiednim oprogramowaniem. W ramach kursu stacjonarnego otrzymaliśmy możliwość wykupienia ze zniżką kursu e-learning.

Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni zarówno z organizacji, jak i z treści merytorycznej szkolenia. Dowiedzieliśmy się bardzo wielu przydatnych rzeczy z zakresu obsługi programu. Wiedzę tę z pewnością wykorzystamy na studiach oraz w pracy. Opinie uczestników pozwalają sądzić, że organizowanie tego typu szkoleń jest bardzo dobrym pomysłem. Przy dalszym zainteresowaniu będzie możliwa kolejna edycja szkolenia z BeCreativeCAD.

Adam Śmigielski