Breadcrumbs

            W dniach 2-3 grudnia 2017r. odbyła się druga edycja szkolenia z kosztorysowania w programie Norma Pro na poziomie podstawowym, zorganizowana przez Studenckie Koło SEP im. prof. Michała Jabłońskiego przy Politechnice Łódzkiej.

            W dniu 21.11.2017 na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej odbyło się spotkanie dla studentów Wydziału, zorganizowane przez Studenckie Koło SEP im. prof. M. Jabłońskiego w ramach tzw. godziny dla organizacji studenckich.

            Ostatnimi czasy dużo mówi się o demokracji w Polsce. O jej sprawnym funkcjonowaniu mogli przekonać się członkowie Studenckiego Koła Stowarzyszenia Elektryków Polskich przy Politechnice Łódzkiej im. prof. M. Jabłońskiego. 6 listopada 2017 r. odbyło się bowiem Walne Zebranie Koła.

            W dniach 26-29.10.2017r. odbyła się XIX edycja Ogólnopolskich Dni Młodego Elektryka.

            Wrzesień to tradycyjny czas największych targów szeroko pojętej branży elektrotechnicznej ,,Energetab’’ w Bielsku – Białej.

            Wakacje kojarzą się większości osób z odpoczynkiem i okresem urlopów. Grupa ambitnych studentów Politechniki Łódzkiej postanowiła jednak w trakcie wakacji podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.

Zgodnie z obietnicą złożoną rok wcześniej, Studenckie Koło SEP im. prof. M. Jabłońskiego we współpracy z firmą Sonel SA zorganizowało w dniach 24-25 maja 2017 roku kolejną edycję szkolenia ,,Pomiary instalacji’’.

W dniach 21-22.04.2017r. odbył się Young Electric Summit. Jest to najnowszy projekt kolegów ze Studenckiego Koła Stowarzyszenia Elektryków Polskich Politechniki Gdańskiej.

Dnia 20 kwietnia 2017 roku odbyła się XIV edycja Wojewódzkich Dni Młodego Elektryka.

Członkowie Studenckiego Koła SEP im. prof. Michała Jabłońskiego działającego przy Politechnice Łódzkiej zorganizowali 30 marca 2017 roku III edycję jednego z najważniejszych wydarzeń w ich kalendarium jakim jest Forum Pracodawców. Hasło tegorocznej edycji brzmiało „Masz dyplom? I co dalej?”.